انواع لیبل از نظر نوع

پشت چسبدار کاغذی

قابل استفاده در صنایع: خودرو، بهداشتی و آرایشی، غذایی و …

پشت چسبدار صدفی

قابل استفاده در صنایع: خودرو، بهداشتی و آرایشی، غذایی و …

پشت چسبدار شیشه ای

قابل استفاده در صنایع: خودرو، بهداشتی و آرایشی، غذایی و …

پشت چسبدار متالایز

قابل استفاده در صنایع: خودرو، بهداشتی و آرایشی، غذایی و …

جاده تجارت

چاپ انواع لیبل های پشت چسبدار

چاپ لیبل را می‌توان قدمی هوشمندانه و زیرکانه در دنیای فروش و بازار محصولات مختلف دانست. جالب است که در این بازار لیبل وظیفه‌ای مهم در معرفی و حتی فروش محصول شما دارد. روی لیبل محصول شما چکیده‌ای از اطلاعات برای معرفی محصول، مشخصات برند و جزئیاتی همچون تاریخ، محل تولید، روش‌های مصرف و مواردی از این دست درج می‌شود. یک لیبل خوب می‌تواند باعث شود تا بیننده محصول شما تصمیم به خرید بگیرد و روشن است یک لیبل بد می‌تواند خریدار محصولتان را منصرف کند. در چاپ لیبل نیز از همکاری تبلیغات و چاپ نتیجه‌ای خارق العاده ایجاد می‌شود.

نکاتی راجع به برچسب

لیبل را می‌توان یکی از نیازهای اصلی محصول جهت معرفی نام و برند شما دانست. امروزه کمتر محصولی را می‌توان یافت که یک لیبل هرچند ساده روی آن وجود نداشته باشد و همچنین توجه خریداران بیش از گذشته به این لیبل و توضیحات روی آن جلب شده‌است. شاید در گذشته تنها دلیل بررسی لیبل محصولات  بررسی تاریخ تولید و انقضا محصول بود ولی این روزها با افزایش توجه خریداران به مشخصات محصول و همچنین تغییر سبک زندگی انسان‌ها، توجه خریداران به مواد اولیه به کار رفته در ساختار محصول، میزان قند، چربی، مواد نگهدارنده و … بیشتر شده است.

چاپ برچسب باعث می‌شود تا مخاطب به راحتی محصولتان را بشناسد، از مشخصات و ارزش افزوده آن آگاه شود. به طور کلی از زمانی که خریدار یک محصول را برای بررسی در دست می‌گیرد تا زمانی که قصد خرید پیدا کند و محصول را در سبد خرید خود قراردهد چند ثانیه بیشتر فرصت نیست. حالا وقت آن است که یک لیبل مناسب وظیفه خود را انجام دهد. در مطالعات مشخص شده که بیشتر افراد محصولی که برای بار اول امتحان می‌کنند را تنها بر اساس زیبایی و حسی که طرح لیبل در آن‌ها ایجاد می‌کند انتخاب می‌کنند. پس شما با طراحی و چاپ لیبل با کیفیت و زیبا در حقیقت یک بازاریاب یا مشاور را همراه محصولتان به قفسه‌های فروشگاه می‌فرستید که کمک می‌کند کیفیت محصول شما امکان ارزیابی توسط مشتری را پیدا کند، لیبل محصول باید زیبا و چشم نواز و در عین حال شیوا، کامل و واضح باشد.

انواع لیبل

لیبل کاغذی “Paper Label”

متنوع‌ترین نوع لیبل از لحاظ نوع و مارک هستند . لیبل کاغذی شامل لیبلِ مات ،گلاسه،نیمه گلاسه در رنگ‌های متنوع به صورت معمولی و برچسبی  تولیدوعرضه می‌شوند. موارد مصرفی این نوع لیبل ها، در محل‌ و مکان‌های خشک و پاکیزه بوده و عمر مفید آن هاکوتاه است.

لیبل بی رنگ و شفاف “Transparent Label”

نوشته های این نوع لیبل از هر دو سو قابل مشاهده است. عمده‌ی مصرف آن بر روی شیشه‌های اتومبیل و برخی از کارت‌های ضمانتی و برچسب‌های روی شیشه‌ها می‌باشد.

لیبل حرارتی “Thermal Label”

چاپ لیبل حرارتی بدون ریبون و همانطور که از اسم آن پیداست  توسط حرارت انجام می‌شود. بیشترین موارد مصرفی از آن در بخش پوشاک و منسوجات می‌باشد.

لیبل متال ” Metal Label “

از مقاوم‌ترین نوع لیبل‌ها در برابر انواع پاک‌کننده‌ها است چون چاپ بر روی آن‌ها بیش‌تر با “ریبون رزین” انجام می‌شود. ضدخش و دارای قدرت چسبندگی زیاد در سرما و گرما و مقاومت بالا در برابر حرارت می‌باشد و اکثراً  کاربرد این نوع لیبل در لوازم برقی و خودرو است.

لیبل پشت متال “Back Metal Label “

لیبل پشت متال یکی ازقوی ترین لیبل های موجود در برابر چسبندگی است.عمده‌ی مورد مصرف آن بر روی سطوح لغزان و روغنی است.

لیبل وُید “Void Label “

این نوع لیبل،دارای انعطاف پذیری زیادی در برابر گرما است. انواع آن نقره‌ای و شطرنجی می باشد. قسمتی از نوع شطرنجی آن در هنگام جدا شدن از سطحی که به آن چسبانده شده روی سطح مذکور مانده و لیبل قابل استفاده‌ی مجدد نمی‌شود. در مدل نقره‌ای، با کندن آن از سطحی که به آن چسبانده شده کلمه‌ی VOID بر سطح، نقش می‌بندد و لیبل دیگر قابل استفاده‌ی مجدد نیست. عمده‌ی مصرف این لیبل در مباحث گارانتی است.

لیبل پی وی سی ” Pvc Label “

این لیبل دارای دو نوع مات و براق است. عمده‌ی پایداری آن در برابر عوامل طبیعی از قبیل تابش آفتاب یا باد و باران می‌باشد. این لیبل نیز در لوازم برقی و خودرو مصرف بیش‌تری دارد.

لیبل میوه

تولید کننده لیبل های عمومی و اختصاصی دکمه ای ویژه میوه

لیبل انواع شامپو

چاپ با کیفیت لیبل های شامپو

صدفی ، ترانسپرنت و با کیفیت یکسان

لیبل های صنایع یدکی خودرو

تولید انواع لیبل های خام و چاپدار

ویژه صنایع تولیدی یدکی خودرو

لیبل دارو

چاپ لیبل کاغذی و صدفی ویژه دارو

با بر چسب های مورد تایید